середа, 14 квітня 2010 р.

Профнастил для будівніцтва

профнастил

Збираючись звести об'єкт будь-яких масштабів, ми завжди зіштовхуємося із завданням вибору необхідних будматеріалів. Цілком зрозуміло бажання кожного споживача побудувати будинок з мінімальною кількістю витрат, і в той же час швидко і якісно. Сьогодні ринок будівельних матеріалів пропонує найширший вибір матеріалів на будь-який смак. Однак багато фахівців рекомендують не мудрувати, і вибирати те, що перевірено часом, а саме - старий-добрий профнастил.
У общині цей матеріал ходить під різними назвами: профільований аркуш, профіль сталевий, гофролист, просто профлист. Безперечно одне: цей матеріал упевнено продовжує лідирувати серед більш нових і дорогих матеріалів завдяки своїй універсальності й простоті у використанні.

Який буває профнастил

Як і будь-який інший матеріал, профлист має свої різновиди. По типі профнастила визначають і те, у якій області будівництва його краще застосовувати.
Форма гофра в профнастила може бути хвилеподібна, трапецієподібна й закруглена.
Висота профлиста буває різною, для відмінності профлисти маркіруються спеціальними буквами.
Профлист ПС - це профлист із висотою від 8-ми до 44-х мм і трапиециевидной або хвилеподібною формою гофра.
Профлист НС - профлист висотою 35 - 44 мм.
Профлист Н - профлист із висотою більше 44 мм.
Профлист ПС застосовується для реконструкції покрівлі й інших декоративних цілей.
Профлист НС - для стеновых огороджень, огорож і заборів
Прпофист Н - для настилу перекриттів.
Крім того, розрізняють симетричний й ассиметричный профнастил (по висоті й формі самого профілю), а також профнастил з лакофарбовим покриттям верхнього шару й оцинкований.
Де застосовують профнастил

Профнастил гарний тим, що має досить широкий спектр застосування. В основному профнастил використають для перекриття покрівлі, побудови огороджень, заборів, прошивання внутрішніх і зовнішніх стін приміщення.
Як паркан профнастил використають переважно різні промислові організації, однак багато власників приватних будинків також вибирають профнастил для огорожі своїх ділянок. Це немудро: профнастил відрізняється довговічністю, вогнестійкістю й може превосходно прикрасити будь-яка ділянка, оскільки доступно в широкій колірній гамі. У добавок до всього, паркан із профнастила не вимагає ніякого відходу, і вам не доведеться періодично покривати його лаком або фарбою, як подібні дерев'яні або металоконструкції.
Дах із профнастила - одна з найпоширеніших і донині. Особливо часто профнастил використають для перекриття великих об'єктів, однак має успіх і для крытия невеликих будинків.
Плюси й мінуси профнастила

Головні переваги профнастила над іншими матеріалами, схожими з ним по властивостях і сфері застосування - це його низька вартість й економічність. Крім того, він дуже легкий, зручний у транспортуванні й простий у монтажі. Чудові антикорозійні властивості, довговічність і зовнішня привабливість - ті властивості, завдяки яким профнастил уже дуже тривалий час утримує свою популярність на тому самому рівні й не здавати позицій на ринку.
Профнастил практично не має недоліків, один з незначних вад - це звуки підвищеної гучності, що виникають під час атмосферних опадів.
Вибравши профнастил, ви по-справжньому зрозумієте зміст слів практичність і надійність.

Немає коментарів:

Дописати коментар