Водостічні системи варто вибирати в сполученні з іншими зовнішніми атрибутами будинку - так досягається комплексне колірне рішення, а будинок виглядає красиво не тільки з фасаду. Звернути увагу варто й на цоколь, і на сайдинг, і на матеріал покрівлі. Водостічні системи можуть контрастно підкреслити облицювання будинку, показати гарний смак дбайливого хазяїна.
Однак водостічні системи повинні в першу чергу виконувати свою основну захисну функцію: по-перше, вони повинні бути міцні самі по собі й мати великий опір до вигинів і різних деформацій, ударам. По-друге, товщина стінок ринв водостічної системи повинна бути досить велика, щоб витримувати навантаження снігу, льоду або води, але не занадто, щоб стати незграбн і незграбної й зіпсувати зовнішній вигляд будинку.
вівторок, 20 липня 2010 р.
Водостічні системи
неділя, 18 липня 2010 р.
Профнастил (профлист)
Установити профнастил можна й у домашніх умовах - це завдання не вимагає особливих знань і навичок або специфічних інструментів. Проте, існують серйозні види роботи, до яких потрібний ретельних підхід - наприклад, створення покрівельних конструкцій із профлиста. Інші види профільного аркуша можна застосувати в обробці стін приміщень із «агресивною» середовищем. Якщо ви є хазяїном кафе, то замість перепланування за допомогою профнастила можна просто відокремити від столових приміщень кухню, де при готуванні все парить. Установка подібних перегородок усередині будинку не заморочлива й краща, якщо порівнювати профнастил з гіпсокартоном.
пʼятниця, 16 липня 2010 р.
Технологія Ізодім: пінополістирольна незнімна опалубка в монолітному домобудівництві, застосування пінополістерольних стінів
Кожний, хто зважився на одну із самих головних справ у своєму житті - побудувати власний будинок (дачний або для постійного проживання), першою справою замислюється про те, з якого матеріалу будуть зведені несучі стіни - основа комфорту, надійності й довговічності майбутнього житла. Адже хочеться побудувати Будинок з великої букви - довговічн і гарний, у якому було б затишно й тепло, у який хочеться повертатися завжди - і зимовою морозним, і печенею літнім вечором; Будинок, якій будуть заздрити сусіди і яким будуть захоплюватися друзі; Будинок, що навіть через 100 років буде міцним, затишним, сучасним і забезпечить нам, нашим дітям й онукам комфортне життя при мінімальних витратах на його експлуатацію. Таким вимогам повністю відповідає будинок, побудований за технологією "Ізодім".
В основу технології "Ізодім" покладене зведення несучих стін з монолітного залізобетону за допомогою опалубки, що не знімається зі спеціального будівельного пінополістеролу. По головних параметрах, таким як теплозахист, звукоізоляція, комфортність, простота й швидкість будівництва, міцність і довговічність, технологія "Ізодім" ставиться до високих технологій в області будівництва. Система не є експериментальною. При її реалізації застосовуються матеріали, конструктивні й технологічні рішення, що пройшли багаторічну й ретельну перевірку.